Fogyasztóvédelmi Fórum
2018. 02. 23. 01:20:25 P // *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: HIRDETÉSSZERVEZŐKET KERES A hamarosan ismét megjelenő  Ország-világ Magazin  ÉS HONLAP-CSALÁDJA: panaszfal.hu; civilia.hu; orszag-vilag.hu;
letkerdesonline.hu
Jelentkezés rövid fényképes bemutatkozólevéllel:    pbanyai@gmail.com

Főoldal   Súgó Keresés Naptár Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 13   Le
  Nyomtatás
Szerző Téma: Pilóta Játék ingatlan  (Megtekintve 83386 alkalommal)

Hozzászólások: 5

« Dátum: 2009. 03. 20. 17:04:24 P »

Az Uj pilota Jatek amiben soha nem lehetsz nyero. Ingatlan ugynokseg nevezetesen MILAK BT hirdetest adott fel hogy  ertekesito munkatarsakat vesz fel. 15000Ft-t egy gyorstalpalo tanfolymon reszt veszel, ami 1h-t tart. A befizetett osszegert cserebe azt igerik hogy rendelkeznek 5400 cimmel orszagosan. Te felugyelhetsz akar egy megyet is. A felvett ingatlan hirdeteseket kulonbozo fizetos internetes oldalakon reklamozzak es mindezek felett magas eladasi jutalekot fizet. A valosag az hogy epphogy 1000 cimmel rendelkeznek, ezek nagyresze bedoglott eladhatatlan ingatlanok, nagyreszuk fenykep nelkuli. Semmilyen mas forumon nem hirdetik az ingatlanokat, csak ha Te mint alvallalkozo meghirdeted a sajat penzedbol. Az ugynokoket folyamatosan veszik fel ugyanarra a teruletre, beszedve a fejpenzeket, igy lassan mar tobb a fokavadasz mint a foka. Mindenkit ovatossagra intek a penz befizetese elott NE  csalodjon, ne verje magat folosleges koltsegekbe!!!
Koszonom a figyelmet.
« Utoljára szerkesztve: 2009. 03. 23. 16:49:53 H írta Siklósi Máté » Naplózva
hellboy

Hozzászólások: 20.304

A fórum ördöge

WWW
« Válasz #1 Dátum: 2009. 03. 20. 17:20:42 P »

mi a kérdés? és mi a pilótajáték ebben?
Naplózva

"Hiszek benne, hogy az emberek alapvetően jóindulatúak, de azt is tudom, milyen könnyű befolyásolni őket az előítéletek, a gondolkodás módszeres torzítása, az ésszerűsítési kényszer, a "mi jobban tudjuk" -féle elméletek által."         -         "Mindenki tudja, hogy mit kell tenni. Kivéve engem."

Hozzászólások: 8.244

« Válasz #2 Dátum: 2009. 03. 20. 20:08:53 P »

hát ha nem is pilóta - de belógatósnak tűnik, ha úgy van, ahogy az informátor leírta.
Kaszálnak a habokra 15.000-t- és passz - a többi meg kamu.

Hozzászólások: 5

« Válasz #3 Dátum: 2009. 03. 21. 09:22:50 Szo »

mi a kérdés? és mi a pilótajáték ebben?

Ezert a penzert beszerveznek, gazdag adatbazist igernek amibol tudsz dolgozni, a valosag az hogy neked kell hirdetni, neked kell megkeresni a vasarlot, es ha sikeres az ugylet akkor a fele kozvetitoi dij a MILAK BT-illeti. Emellett folyamatosan szervezi melled az ugynokoket, aki ugyanugy befizeti a beszallasi ktg-t es o ugyanugy nem tud mibol dolgozni
rage77

Hozzászólások: 21.733

Fórum beleugató

« Válasz #4 Dátum: 2009. 03. 21. 10:53:38 Szo »

Akkor pilótajáték, ha a beszervezett is szervezi maga alá az újabb embereket. Így csak egyszerű csalás.

Hozzászólások: 5

« Válasz #5 Dátum: 2009. 03. 21. 17:56:00 Szo »

Igen nem a klasszikus pilota jatek, itt egy kapitany van es mindenki mas csak sz.i.v. vele

Hozzászólások: 8.244

« Válasz #6 Dátum: 2009. 03. 21. 20:52:43 Szo »

ez a pilota jatek - nagyon tetszik nekem - majdnem olyan mint az áj lav ju
manoka16

Hozzászólások: 410

WWW
« Válasz #7 Dátum: 2009. 03. 22. 05:31:37 V »

Nekem is megtetszett a hirdetés, nagy elánnal és örömmel felvettek volna, mondták kedden csütörtökön menjek el oktatásra a világ végére, mondtam sajna nem megy. Ennyi volt. Még szerencse.

Hozzászólások: 5

« Válasz #8 Dátum: 2009. 03. 22. 18:40:53 V »

Igen Te  meg jol jartal, es remelem sokan olvassak es ok is jol jarnak, en meg annyival megfejeltem a dolgot, hogy a megyet korbejartam 2 napig es az osszes fenykep nelkuli cimet megkerestem es lefotoztam, hogy eladhatobb legyen a mar nagyon szegenyes adatbazis. Az idomet es a benzinemet buktam.
Remelem ha valaki meghallja hogy Milak BT, akkor elolvassa ezt es csak utana dont arrol hogy belevag, vagy sem.

Hozzászólások: 8.244

« Válasz #9 Dátum: 2009. 03. 22. 20:02:09 V »

na meg a 15000-et, nem?

Hozzászólások: 5

« Válasz #10 Dátum: 2009. 03. 23. 07:08:02 H »

na meg a 15000-et, nem?

Igen a 15000 beugro az 1h-s oktatasert, ami tulajdonkeppen fenymasolt lapok kiosztasabol allt es azt kozosen felolvastuk.
Messzirol erkeztem a zsambeki oktatasi helyszinre ez ujabb 15000 Ft koltseg volt
A ket nap korbejaras a megyeben kozel 15000 Ft volt
Sajat ktg-n feladott hirdetes 2000 Ft amin a Milak Bt hirdetem.
Igen igy osszesen ennyiben van a dolog es minden penteken meghatarozott idoben  hivhatok egy meghatarozott szamot es esetleg kapok  ertekiesitheto ingatlan cimet.

Hozzászólások: 8.244

« Válasz #11 Dátum: 2009. 03. 23. 08:51:23 H »

nem a hirdetés tetszik, hanem a topik cím - ami ékezetek nélkül elég zagyva - első olvasásra teljesen értelmezhetetlen. Magyar nyelven ékezeteket használunk - talán emiatt javítani is kellene
milak

Hozzászólások: 5

« Válasz #12 Dátum: 2009. 04. 24. 07:39:30 P »

Kedves Mindenki akik erről a bizonyos cégről beszéltek én ennek a cégnek vagyok a vezetője .Nem simlis módon névtelenül hanem úgy hívnak ,hogy Milák Zoltánné. Ezt a nagyon rossz céget igazgatom 96 óta .Azért mert valaki nem szeret dolgozni azért még ez nem pilótajáték.Először is arról .ugye nem beszéltek .hogy a piti kis 15000 ft -otok, vissszajár az első eladott ingatlan után. Honnan tudjátok,hogy 1000 ingatlan van ? Honnan tudjátok ,hogy mind eladhatatlan ? Talán egyet eladtatok már életetekben? én napi 10- 12 órát dolgozom a mai napig is a cégemnél pedig a beosztottak lehetővé tennék, hogy lógassam a lábam hisz a titkárnőim mindent elintéznének.Én ezért a cégért nem keveset dolgoztam .hogy felépitsem . Amikor elkezdtem napi 15 órát is az ügyfeleimmel töltöttem. Nem kevés házat eladtam.Ha ti kis sz**házi mocskolódók mellé tudjátok tenni ezt a tejesítést és a neveteket. Akkor majd hajlandó leszek figyelembe venni a mocskolódást. Addig meg kellene figyelni mert  nekünk is vannak jogaink. Ezt az oldalt ügyvédemmel átnézetem és a mai napon feljelentést teszek  rágalmazásért. Köszönöm a kollegámnak aki a mai napig itt dolgozik ,hogy felhívta rá a figyelmemet, hogy ilyen mocskos oladalakat írnak unalmukba az emberek. Neki kitartást A munkájához is további sok sikert kívánok . MILÁL ZOLTÁNNÉ
« Utoljára szerkesztve: 2009. 04. 24. 16:00:02 P írta hellboy » Naplózva
hellboy

Hozzászólások: 20.304

A fórum ördöge

WWW
« Válasz #13 Dátum: 2009. 04. 24. 15:53:31 P »

megkérném, hogy mellőze mások pocskondiázását, mert itt ez nem "divat". (és nagy betűkkel sem írunk, mert az kiabálásnak minősül). főleg úgy hogy Önt senki nem minősítette ilyen hangnemben. sok sikert a rágalmazási perért, szerintem simán bukja, s most is csak meglendítette a nyelvét, hátha megijjed itt valaki....  következő alkalommal nem fogom figyelmeztetni.

amúgy ha 96' óta nyomja ezt az Ön szavával is rossznak titulált céget, akkor én elgondolkoznék az Ön helyében...
« Utoljára szerkesztve: 2009. 04. 24. 16:00:45 P írta hellboy » Naplózva

ego

Hozzászólások: 5.573

« Válasz #14 Dátum: 2009. 04. 24. 20:38:56 P »

Erről a cégről már tavaly írtam itt valahol,hogy beleszaladtam én is-mivel hirdet a szuperinfókban.akkor kérdeztem hogy létezik az a többi ingatlanos cég gyakorlatával ellentétes gyakorlatuk,hogy Zsámbékról az egész országot lefedik mint ingatlanos cég??ez már akkor is elgondolkoztató volt amikor először láttam az ügynök kereső hirdetésüket .lehetne még taglalni ,de már egyszer leírtam semmi kedvem hozzá.vicc....

Mene,Tekel,Ufarszin!Similis simili gaudet.
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 13   Fel
  Nyomtatás

Ugrás:

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Impresszum | Linkek
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!