Fogyasztóvédelmi Fórum
2014. 10. 21. 01:30:40 K *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Íme a megújulás kezdete! (bővebben: www.panaszfal.com)
Bányai Péter Mihály

Főoldal   Súgó Keresés Naptár Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás
Szerző Téma: Nem fogyaszt a WS Teleshop csodaszere- GVH büntetés  (Megtekintve 1989 alkalommal)
kovacs1

Hozzászólások: 2.326

« Dátum: 2010. 02. 09. 17:40:34 K »

Tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot folytatott a Telemarketing Kft. amikor reklámjaiban azt állította, hogy Hollywood Patch nevű terméke fogyasztószer - állapította meg a Gazdasági Versenyhivatal. A vállalkozás emiatt 3 millió forint bírságot kapott.
(forrás:pénzcentrum)
Teljes cikk: http://penzcentrum.hu/cikk/1022069/1/hazudott_a_reklam_nem_fogyaszt_a_ws_teleshop_csodaszere
Naplózva

A szolgáltató van a fogyasztóért, még akkor is, ha ez tartalmaz néha kiszolgáltatottságot. A kiszolgáltatottság csak pozitív erkölcsi feltételek megteremtésével csökkenthető.
Global Moderator
*****

Hozzászólások: 20.304

A fórum ördöge

WWW
« Válasz #1 Dátum: 2010. 02. 09. 17:42:35 K »

épp most olvastam énis, igaz máshol... Mosolyog  viszont fitneszgurunk is megkapta ugyanezt az ápdét cuccaiért, berakom ide mingyárt...

« Utoljára szerkesztve: 2010. 02. 09. 17:48:16 K írta hellboy » Naplózva

"Hiszek benne, hogy az emberek alapvetően jóindulatúak, de azt is tudom, milyen könnyű befolyásolni őket az előítéletek, a gondolkodás módszeres torzítása, az ésszerűsítési kényszer, a "mi jobban tudjuk" -féle elméletek által."         -         "Mindenki tudja, hogy mit kell tenni. Kivéve engem."
hgzoli

Hozzászólások: 3.900

« Válasz #2 Dátum: 2010. 02. 09. 17:47:15 K »

Lehet hogy én vagyok az alultájékozott, de én még nem hallottam olyan fogyasztószerről, ami bizonyítottan az lenne. Aki ilyen vacakokat képes beszedni, az mind a csodában hisz!
Naplózva

Azon jól szórakozom, ha hülyén néznek rám, de azon már kevésbé, ha hülyének néznek.
"Nincs olyan eszköz, melyhez az ember ne folyamodna, hogy megmeneküljön a gondolkodás fáradalmaitól." Thomas Alva Edison
Global Moderator
*****

Hozzászólások: 20.304

A fórum ördöge

WWW
« Válasz #3 Dátum: 2010. 02. 09. 20:41:43 K »

jah, ez igaz. én viszont szedtem metabolt, ami a pajzsmirigy működésén segít, mert hazánkban kicsi a jódtartalma a víznek... ez az emésztésnél elengedhetetlen...  és ha tudsz rendesen emészteni, s mozogsz mellé, akkor nagyon látványosan tud hatni... de igaz, nem fogyitabiként reklámozzák....

hgzoli

Hozzászólások: 3.900

« Válasz #4 Dátum: 2010. 02. 09. 21:18:02 K »

Ja! Csak ezektől a "csodatermékektől" azt várják, hogy egy hétig szedem, közben zabálok, nem mozgok, és a hét végére fogyok 10 kilót.

titok31
titok

Hozzászólások: 7.580

« Válasz #5 Dátum: 2010. 02. 11. 17:56:29 Cs »

hát az aki ilyen csodaterméket vesz az még nem jött rá hogy a kevesebb kaja és sok mozgás fogyaszt .
titok31
titok

Hozzászólások: 7.580

« Válasz #6 Dátum: 2010. 02. 11. 18:02:44 Cs »

hellboy
én kostoltam az ő csodás sütijét hát egy fürészpor izű vacak ,ehetetlen .
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás

Ugrás:

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006, Simple Machines
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Impresszum | Linkek
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!