Fogyasztóvédelmi Fórum
2014. 11. 01. 03:57:34 Szo // *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Íme a megújulás kezdete! (bővebben: www.panaszfal.com)
Bányai Péter Mihály

Főoldal   Súgó Keresés Naptár Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 2 [3] 4   Le
  Nyomtatás
Szerző Téma: Internetes csalók! http://aranyer-kezeles.eu/rendeles.html  (Megtekintve 19754 alkalommal)
rage77

Hozzászólások: 21.733

Fórum beleugató

« Válasz #30 Dátum: 2011. 12. 22. 09:23:07 Cs »

Az NFH fővárosi kirendeltsége soha nem állt a helyzet magaslatán, rendszeresen félretájékoztatják az embereket, nem járnak el időben, stb., de ez mind olvasható az NFH topikban. Attól, hogy megváltozott a nevük, még ugyanazok az emberek ülnek ott.

Hozzászólások: 801

« Válasz #31 Dátum: 2011. 12. 22. 12:23:02 Cs »

Nagyon szépen köszönöm az infókat. Az igazság az, hogy az NFH topicot nem olvastam, de megkeresem.
Sajnálatos, hogy egyre több olyan eset van, ahol nem a megkárosított fogyasztókat, hanem az őket megkárosítókat védik jogellenesen...
Meggyőződésem, hogy bárki nagyon örülne annak a tetemes összegű pénznek, amelyet a csalók ezen idő alatt már zsebre vághattak a Kormányhivatal Fogyasztóvédelmi Felügyelőségének hallgatásos támogatásával...
Ilyen hozzáállás mellett egyáltalán mi szükség lehet a Kormányhivatal Fogyasztóvédelmi Felügyelőségének fenntartására?
Gonosz
« Utoljára szerkesztve: 2011. 12. 22. 12:25:24 Cs írta Supervisor » Naplózva

morcos007
Tagok

Hozzászólások: 239

« Válasz #32 Dátum: 2012. 01. 11. 11:11:11 Sze »

Gonosz Na, ezek miatt a destruktív megjegyzések miatt nem támogatják a panaszfal.hu interaktív fogyasztóvédelmi honlapot!
 >:(Nézd meg a támogatási listát, ott látható, milyen szorgalmasak a kormányhivatalok jól megfizetett munkatársai... Cikkeket írnak "civil újságokba" amit pályázati pénzből honorálnak. Ráadásul arról, amit az adóforintokból származó nem kevés  fizetésükért hivatalos jelentéseikben egyszer már leírtak! Dühös
Csodálod, hogy nincs idejük ügyintézni? Ráadásul nem is a dolguk. Ők csak vizsgálnak, megállapítanak, akit becsaptak, az meg forduljon a "békéltető" délibáb-bírákhoz, vagy a bírósághoz.
SZERINTEM három okra vezethető vissza fogyasztóknak az aranyér-kezelő krém kapcsán leírt, de másutt is alkalmazott átverése:
1) alacsony jövedelem, ezért sokan minden szemetet megvesznek,
2) mohóság, mert sokan szeretnek egy kis vásárlásért nyerési lehetőséghez jutni, olcsóbban venni, pláne ingyen kapni,
3) figyelmetlenség, mert bizony közben nem figyelnek oda, hogy
  - az eladónak legyen bírósági bejegyzése (telephelye, elérhetősége... stb.!)
  - a felkínált terméknek, szolgáltatásnak legyen valamilyen engedélye
  - és legyenek VALÓDI REFERENCIÁI (a kitalált nevekkel írt öndícséretek nem azok!)
Emberek, a piacgazdaságban nincs Népi Ellenőrzés, itt mindenkinek MEG KELL TANULNI BIZONYOS ALAPVETÉSEKET!
« Utoljára szerkesztve: 2012. 01. 11. 11:14:16 Sze írta morcos007 » Naplózva

Sose mondd, hogy gondolod, amikor tudod, és sose mondd, hogy tudod, amikor csak gondolod. [Quentin Tarantino]

Hozzászólások: 801

« Válasz #33 Dátum: 2012. 01. 13. 20:35:57 P »

Úgy tűnik, hogy az emberi butaságnak nincs határa...
Fizetett hirdetésként már alig akad olyan internetes oldal, ahol ne találkozhatnánk az aranyér gyógyítását ígérő csalók reklámjával.
Mikor értik már meg, hogy nincs a Földön olyan kenőcs, amely képes lenne az aranyér 48 óra alatt történő meggyógyítására!

Remélem, hogy a Rendőrségi és a NAV nyomozás eredményeként a csalók boltja rövidesen bezárásra fog kerülni...

hellboy

Hozzászólások: 20.304

A fórum ördöge

WWW
« Válasz #34 Dátum: 2012. 01. 13. 20:55:03 P »

miért mi vagy te, hoyg kijelented, hogy nincs olyan kenőcs? esetleg orvos, patikus? nemúgy tudom...
Naplózva

"Hiszek benne, hogy az emberek alapvetően jóindulatúak, de azt is tudom, milyen könnyű befolyásolni őket az előítéletek, a gondolkodás módszeres torzítása, az ésszerűsítési kényszer, a "mi jobban tudjuk" -féle elméletek által."         -         "Mindenki tudja, hogy mit kell tenni. Kivéve engem."

Hozzászólások: 801

« Válasz #35 Dátum: 2012. 01. 13. 22:14:09 P »

Egészségügyi képzettség és több évtizedes egészségügyi gyakorlat vonatkozásában, szakmai hozzáértésben közel sem vagy velem egy súlycsoportban, mint ahogyan intelligenciában sem... (Global Moderátor létedre nem ismered a nagybetűket, és az írásjeleket stb...)
Legalább annyira megtisztelhetnéd a fórumot, hogy helyesen írsz, nagybetű, pont, vessző stb.
Így természetesen nem kívánok veled vitatkozni és a szintedre lesüllyedni.
Nyilvánosan az egész világ előtt kijelentettem, hogy nincs olyan kenőcs, amelyik 48 órán belül képes lenne megszüntetni az aranyeret és ezt nem is vonom vissza!

(Most nyugodtan dühbe gurulhatsz és jöhet a kitiltásom, de vigyázz a vérnyomásodra...)

hellboy

Hozzászólások: 20.304

A fórum ördöge

WWW
« Válasz #36 Dátum: 2012. 01. 13. 22:35:30 P »

megvesztél.... és nem ismersz.... s nem ismered szokásaim... betudom ezeknek kiborulásod Kacsint de ha befejezted engem az sem zavar....  Puszi

rage77

Hozzászólások: 21.733

Fórum beleugató

« Válasz #37 Dátum: 2012. 01. 14. 10:29:46 Szo »

A fórumozást itt befejeztem!

Nem számoltam meg, de ezt itt legalább harmadjára olvashatjuk...

Katus
TF2 Tagok
***

Hozzászólások: 8.244

« Válasz #38 Dátum: 2012. 01. 14. 13:30:44 Szo »

csak ijeszteget Mosolyog
Marci13

Hozzászólások: 2

« Válasz #39 Dátum: 2012. 12. 16. 14:33:44 V »

Egyetértek a véleménnyel, én is vásároltam, de többet nem veszek.
Felhívom figyelmeteket fogyókúrás termékekkel kapcsolatban a Slimfit és Raspberry vel kapcsolatos tapasztalataimra, külön téma keretében megtaláljátok.
morcos007
Tagok

Hozzászólások: 239

« Válasz #40 Dátum: 2012. 12. 24. 11:14:37 H »

Tudjátok: CSAPATÉPÍTÉS!!!
Én írtam egy privit, és elmeséltem 1974-es "élményemet", meg azt is hogy a vitából is lehet csapatépítés.

Hozzászólások: 801

« Válasz #41 Dátum: 2013. 02. 09. 19:53:53 Szo »

A fórumozást itt befejeztem!

Nem számoltam meg, de ezt itt legalább harmadjára olvashatjuk...

Akkor tisztelettel megkérdezem: Egyesek részéről mi itt a fő cél? A csalók leleplezése vagy annak az eltávolítása aki ezt igyekszik megtenni?
Aki valóban fogyasztóvédőnek érzi magát, annak nem a csalók leleplezésén kellene fáradoznia, mint annak örülni, hogy eltűnjön a fórumból az, aki igyekszik leleplezni a csalókat...

Hozzászólások: 801

« Válasz #42 Dátum: 2013. 02. 09. 20:18:08 Szo »

Azóta nagyon hosszú idő telt el, de sajnálatos módon egyre szaporodik azok tábora, akiket a csalók naponta megkárosítanak és természetesen nem gyógyulnak meg a csalók által engedélyek és számla nélkül forgalmazott kotyvaléktól, ha visszaküldik sohasem kapják vissza a pénzüket.
Többször próbáltam tájékoztatást kérni az NFH-tól de már válaszra sem méltatnak...
A GVH, a NFH  a Rendőrség nem foglalkozik a feljelentésekkel...
Itt tartunk 2013-ban...

Hozzászólások: 801

« Válasz #43 Dátum: 2013. 02. 09. 21:47:03 Szo »

Még valamit: Ezt olvassa el mielőtt aranyér elleni kenőcsöt vásárolna!

Mivel teljes mértében egyetértek az alábbiakkal a saját fórumomban ezt már előzetesen többször is megírtam – az alábbiakban közzéteszem a http:// biobalzsam.hu/aranyer-kenocsok.html forrásból származó nagyon fontos információkat.

Miért ne vásároljon bizonytalan származású, házilag készített aranyér elleni krémet- kenőcsöt?

Az interneten egyre gyakrabban találkozhatunk, szaktudás nélkül,
otthon előállított, aranyér elleni krémmel ill. kenőccsel.
Óvakodjon az esetlegesen szennyezett, és bakteriálisan fertőzött, meghatározhatatlan származású alapanyagokból házilagosan előállított készítményektől!

Gyakran a konyhában, garázsban húsok és mirelit áruk mellet tárolják a fagyasztott, olcsó, “maszek hozzávalókat".
Ez valószínűleg sokkal olcsóbb (ez sem mindig igaz!), mint az engedéllyel rendelkező és folyamatosan ellenőrzött szakszerű gyártásból származó termékek.

Ha önnek számít az egészsége, fogadja meg tanácsainkat, így könnyedén felismerheti az engedély nélkül forgalomban lévő, akár az egészséget is veszélyeztető aranyér elleni és egyéb kenőcsöket- krémeket.

Az itt felsoroltak alapján biztosra vehető, hogy Önnek "csalókkal" van dolga:

A konkrét Cégnév, és elérhetőség nélküli weboldalak szinte 100% bizonyossággal megtévesztést szolgálnak
Nem működő telefonszám (ha egyáltalán van), elérhetetlen Ügyfélszolgálat
Az aranyér elleni, és egyéb krém ill. kenőcs összetétele nem kerül feltüntetésre a weboldalon
OÉTI, illetve egyéb hatósági engedély hiánya
Bejegyzett Cégforma hiánya- így elkerülhetőek a hatósági ellenőrzések- szankciók
Webáruház helyett, "egyoldalas" értékesítő oldal, szintén elérhetőség nélkül
Vásárlási feltételek, Szállítási feltételek részleges, illetve teljes hiánya
Internetes fórumokon olvasható nagyszámú negatív visszajelzés
Az esetek túlnyomó többségében „külföldiek” állnak a háttérben, ez nyilvánvalóan tovább nehezíti az esetleges „számon kérést”

Az ilyen feltételek mellett vásárolt termék minden valószínűség szerint csalódást fog okozni. Hatása messze elmarad a várttól (sok esetben egészségügyi problémákat is okozhat), ráadásul a pénzünket sem tudjuk „vissza követelni”.

Forrás: http:// biobalzsam.hu/aranyer-kenocsok.html
« Utoljára szerkesztve: 2013. 02. 13. 18:10:14 Sze írta rage77 » Naplózva

Hozzászólások: 801

« Válasz #44 Dátum: 2013. 02. 13. 16:36:03 Sze »

Nagyon kérem, hogy valaki, aki erre jogosult legyen szíves törölje ezt az előző hozzászólásomat.
A  hozzászólással kapcsolatban egy bizonyos egyén súlyosan elfogultnak minősített engem és ezt a honlapot is, szerinte minden ok nélkül az egész világ előtt lejáratom az engedélyek és számlaadás nélkül azt a bizonyos zavaros kotyvalékot forgalmazó nem adózó csalókat. (Dicsérje őket ő a saját honlapján.)
Az előzőekben általam írottaktól ezek után elhatárolom magam!

Oldalak: 1 2 [3] 4   Fel
  Nyomtatás

Ugrás:

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006, Simple Machines
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Impresszum | Linkek
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!