Fogyasztóvédelmi Fórum
2018. 05. 21. 17:35:32 H // *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: HIRDETÉSSZERVEZŐKET KERES A hamarosan ismét megjelenő  Ország-világ Magazin  ÉS HONLAP-CSALÁDJA: panaszfal.hu; civilia.hu; orszag-vilag.hu;
letkerdesonline.hu
Jelentkezés rövid fényképes bemutatkozólevéllel:    pbanyai@gmail.com

Főoldal   Súgó Keresés Naptár Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 40 41 42 [43]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Auchan  (Megtekintve 148883 alkalommal)
HELIA
TF2 Tagok
Aktív Fórumozó
Nem elérhető Nem elérhető

Az érdeklődő

« Válasz #630 Dátum: 2011. 06. 25. 18:52:55 Szo »

A pólón volt cédula, de ár nem. Az állványon lévő ár viszont csak ennyi volt: "500-"
Naplózva
Csaba_20
Tudatos Fogyasztó
Aktív Fórumozó
**

« Válasz #631 Dátum: 2011. 06. 25. 19:03:33 Szo »

Hélia: Maximum azért írhatnál az NFH-nak,  hogy nem tettek eleget az egyértelmű árfeltüntetésnek. Bíróság szinte kizárt, hogy megítélné neked az Adidas pólót(nyilván a többi Adidas pólónál is van rájuk kiírva ár) az olcsóbb áron. Még ha fényképeztél is, akkor is mondhatja az eladó, hogy te tetted oda, lefényképezted, aztán meg akartad venni olcsóbban. Vigyorog Itt a lehetőségek tárháza végtelen, ezért is törvényi kötelezettsége a forgalmazónak az egyértelmű árfeltüntetés.
Naplózva
HELIA
TF2 Tagok
Aktív Fórumozó

Az érdeklődő

« Válasz #632 Dátum: 2011. 06. 25. 19:08:42 Szo »

Eszemben sincs bevonni az NFH-t, a bíróságot meg végképp nem!  Mosolyog
Pusztán azért szeretném tudni, hogy ha legközelebb ilyen szituba kerülök, akkor mit tehetek.
Naplózva
Csaba_20
Tudatos Fogyasztó
Aktív Fórumozó
**

« Válasz #633 Dátum: 2011. 06. 25. 19:11:03 Szo »

Amit a többiek is elmondtak. Gonosz
Naplózva
HELIA
TF2 Tagok
Aktív Fórumozó

Az érdeklődő

« Válasz #634 Dátum: 2011. 06. 25. 19:15:32 Szo »

vagyis lóf.sz...
Naplózva
DTF

« Válasz #635 Dátum: 2011. 10. 06. 15:40:58 Cs »

Sziasztok!

pár napja vettem az Auchanba egy termékből 2 db-t. Ára 209 Ft. A pénztárnál 779 Ft volt. Mivel mindig megnézem a blokkot, így észrevettem, irány a vevőszolgálat. Elmondtam h mi a helyzet. Intézkednének (különbözet vissza kp-ban), de a kolléga wc-n, ő pedig nem hagyhatja el helyét. Mondom h akkor itt hagyom a termékeket, nem akarok várakozni. Válasz: friss árut nem vehetnek vissza. Ez igaz?
Szerencsére jött egy másik kolléga, így sikerült gyorsan megnézniük az árat, így vissza is adták a különbözetet sűrű bocsánatkérések közepette.

DTF
Naplózva
Csaba_20
Tudatos Fogyasztó
Aktív Fórumozó
**

« Válasz #636 Dátum: 2011. 10. 06. 20:26:01 Cs »

Mi van, már sz*ni se mehet el miattad az ember? Vigyorog Én nem tudom mit értettek "friss áru" alatt. Talán leírhatnád, hogy mit is vettél annál bővebben is, hogy "termék". Ha az ár tekintetében tévedésben tartottak, akkor elállhatsz a szerződéstől(jogilag asszem megtámadni lehetne ilyenkor a szerződést egyébként). Kiírva 209 Ft-os terméket nem vagy köteles megvenni 779 Ft-ért. Ha a pénztárnál arról tájékoztatnak, hogy az ügyfélszolgálaton visszaadják a különbözetet, akkor ott szintén vissza kell adniuk a pénzt akármilyen termékről is van szó. Ha nem így tesznek, akkor írni kell a vásárlók könyvébe, de legalább kilátásba helyezni a GVH-s vizsgálatot a fogyasztók megtévesztése miatt. Megmondani, hogy sokkal többe fog kerülni nekik, mint 779 Ft.
Naplózva
lubeck

« Válasz #637 Dátum: 2013. 05. 16. 09:54:09 Cs »

Szép Jó Napot!

Az miért van, hogy a Miskolci Déli Auchan sokkal drágább, mint a Miskolci Északi Auchan. Konkrétan egy 500 ml-es antibakteriális folyékony szappan a Miskolc Dél Auchan-ban 1200 forint, míg ez a termék a Miskolc Észak Auchan-ban 700 forint. Férfi póló Miskolc Dél Auchan 2500 forint, Miskolc Észak Auchan 2000 forint. Ezek nem akciós termékek, csak sima árak.
Mondhatják erre, hogy minek oda járok, a Miskolc Déli Auchan van nekem közelebb, az Északihoz át kellene utaznom az egész várost. Szerintem ez nagyon megtévesztő, nekem meg sem fordult a fejemben, hogy ilyen különbségek lehetnek Auchan és Auchan között.
Egy igen-igen felháborodott és csalódott vásárló Miskolcról.
Naplózva
gmkiev
TF2 Tagok
Aktív Fórumozó

« Válasz #638 Dátum: 2013. 05. 16. 17:26:23 Cs »

Szép Jó Napot!

Az miért van, hogy a Miskolci Déli Auchan sokkal drágább, mint a Miskolci Északi Auchan. Konkrétan egy 500 ml-es antibakteriális folyékony szappan a Miskolc Dél Auchan-ban 1200 forint, míg ez a termék a Miskolc Észak Auchan-ban 700 forint. Férfi póló Miskolc Dél Auchan 2500 forint, Miskolc Észak Auchan 2000 forint. Ezek nem akciós termékek, csak sima árak.
Mondhatják erre, hogy minek oda járok, a Miskolc Déli Auchan van nekem közelebb, az Északihoz át kellene utaznom az egész várost. Szerintem ez nagyon megtévesztő, nekem meg sem fordult a fejemben, hogy ilyen különbségek lehetnek Auchan és Auchan között.
Egy igen-igen felháborodott és csalódott vásárló Miskolcról.

Ezt láttad? Vagy hallottad?
Naplózva
lubeck

« Válasz #639 Dátum: 2013. 05. 16. 19:19:37 Cs »

Láttam. Ha nem tapasztalom meg saját magam, akkor nem is írtam volna róla.
Naplózva
Katus
TF2 Tagok
Aktív Fórumozó

« Válasz #640 Dátum: 2013. 05. 16. 20:26:53 Cs »

nincsenek egységes árak, minden bolt maga állapítja meg a tól-ig-ot - bizony u. azon nevű boltban más és más árat találunk u. arra a termékre. Nincs ebben semmi különös.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 38 39 40 41 42 [43]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: