Fogyasztóvédelmi Fórum
2018. 05. 21. 17:48:25 H // *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: HIRDETÉSSZERVEZŐKET KERES A hamarosan ismét megjelenő  Ország-világ Magazin  ÉS HONLAP-CSALÁDJA: panaszfal.hu; civilia.hu; orszag-vilag.hu;
letkerdesonline.hu
Jelentkezés rövid fényképes bemutatkozólevéllel:    pbanyai@gmail.com

Főoldal   Súgó Keresés Naptár Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás
Szerző Téma: Együttműködési megállapodás 2012. július 19.  (Megtekintve 29123 alkalommal)
régiTag
Moderátor
Aktív Fórumozó
****

Hozzászólások: 3.900

« Dátum: 2012. 08. 06. 10:46:32 H »

Együttműködési megállapodást írt alá egymással 2012. július 19-én a Szent István Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kara és az Érdekvédelmi Tanácsadók Országos Szövetsége.

Az Együttműködési megállapodást Dr. Solti László akadémikus rektor, Bányai Péter Mihály programigazgató, valamint a Gazdaság- és Társadalomtudományi Kara nevében Dr. Villányi László egyetemi tanár, dékán írta alá.

Az Együttműködési megállapodás ünnepélyes aláírásán részt vett az ÉTOSZ részéről: Szabó Mária elnök és Hegedüs Zoltán elnöki tanácsadó, a panaszfal.hu moderátora.

A SZIE részéről: Dr. Szilágyi Tivadar egyetemi tanár, tudományos dékánhelyettes, Slániczné Molnár Ildikó kommunikációs vezető, Farkasné Inkret Judit PR ügyvivő szakértő.

Az együttműködési megállapodás célja a Felek közötti együttműködés kiépítése és fejlesztése az oktatás és a tudományos kutatás területén. A Szent István Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kara vállalja az Érdekvédelmi Tanácsadók Országos Szövetsége tagjainak oktatását a biztonság és a védelem kultúrájának ápolása, művelése és közvetítése céljából, ezáltal részt vesz az ÉTOSZ tagjainak közép- és felsőszintű vezetői felkészítésében. A GTK Civil Biztonság- és Védelemtudományi Tanszéke által kidolgozott és akkreditált különböző szintű távoktatás jellegű, multimédiás módszerű képzési programokat az ÉTOSZ meghirdeti tagjai körében, emellett oktatásszervezési feladatokat lát el.

KÉPGALÉRIA
« Utoljára szerkesztve: 2012. 08. 06. 11:15:59 H írta hgzoli » Naplózva

Azon jól szórakozom, ha hülyén néznek rám, de azon már kevésbé, ha hülyének néznek.
"Nincs olyan eszköz, melyhez az ember ne folyamodna, hogy megmeneküljön a gondolkodás fáradalmaitól." Thomas Alva Edison
hellboy
Global Moderator
Aktív Fórumozó
*****

Hozzászólások: 20.304

A fórum ördöge

WWW
« Válasz #1 Dátum: 2012. 08. 06. 12:58:24 H »

kis lépés az embernek (nekünk-újabb), de óriási lépés az emberiségnek (fogyasztói társadalomnak)... Mosolyog
Naplózva

"Hiszek benne, hogy az emberek alapvetően jóindulatúak, de azt is tudom, milyen könnyű befolyásolni őket az előítéletek, a gondolkodás módszeres torzítása, az ésszerűsítési kényszer, a "mi jobban tudjuk" -féle elméletek által."         -         "Mindenki tudja, hogy mit kell tenni. Kivéve engem."
morcos007
Tagok

Hozzászólások: 239

« Válasz #2 Dátum: 2012. 08. 23. 12:05:25 Cs »

És szegények, még nem is tudják, hogy milyen jó lesz nekik...! Kacsint
Naplózva

Sose mondd, hogy gondolod, amikor tudod, és sose mondd, hogy tudod, amikor csak gondolod. [Quentin Tarantino]
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás

Ugrás:

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Impresszum | Linkek
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!